Zapotrzebowanie na usługi związane z kontrolą jakości rośnie wraz z rozwojem rynku motoryzacyjnego

Producenci i dostawcy dbają o to, aby produkt końcowy był  niezawodny, spełniał odpowiednie parametry i właściwości. Ogniwem niezbędnym w procesie zapewnienia stuprocentowej jakości detali czy produktów są firmy świadczące usługi związane z kontrolą jakości. Coraz powszechniej stosuje się outsourcing jakościowy, który gwarantuje elastyczność działania i redukcję kosztów.

Wraz z rozwojem rynku BPO firmy świadczące usługi związane z kontrolą jakości stały się kluczowymi partnerami biznesowymi w przemyśle motoryzacyjnym. Przykładem pierwszoplanowego gracza rynkowego jest Grupa SGP Outsourcing Company, która w przeciągu ostatnich lat wspięła się na szczyt.

Grupa SGP zarządza grupą europejskich spółek zależnych, wchodzących w jej skład. Spółki specjalizują się w outsourcingu jakościowym i kompleksowym wsparciu produkcji.

Przemyślany, kontrolowany rozwój firmy spowodował, że aktualnie SGP znajduje się w czołówce najlepszych firm świadczących usługi kontroli jakości w Polsce. Zdobycie przewagi konkurencyjnej na polskim rynku, pozwoliło na poszerzenie obszarów działania. Aktualnie SGP obsługuje największe firmy motoryzacyjne w takich państwach Europy jak: Rumunia, Słowacja, Wielka Brytania, Serbia, Węgry, Czechy, Niemcy, Słowenia, Włochy. W wymienionych krajach działamy w oparciu o wypracowane w Polsce schematy i procedury, co gwarantuje nam standaryzację i zachowanie najwyższej jakość usług. Nasz europejski team każde zlecenie traktuje jak projekt, który realizowany jest w oparciu o sprawdzoną metodologię i ścisłe wytyczne, wszystko po to aby zapewnić bezproblemową koordynację całego procesu outsourcingu – podkreśla Rafał Klama – Managing Director – Foreign Subsidiaries.

SGPCountries

Zakres usług oferowanych przez SGP Outsourcing Company:
•    sortowanie, selekcję,
•    naprawę komponentów,
•    pakowanie, przepakowanie towaru,
•    wsparcie produkcji,
•    kontrole i prace na liniach produkcyjnych (także z zastosowaniem technik pomiarowych),
•    kontrolę według procedury CSL I, CSL II,
•    usługę Rezydent,
•    czynności montażu i podmontażu,
•    nieinwazyjne badanie struktury materiałów X-Ray.

Dzięki kompleksowej obsłudze i szerokiej ofercie usług nasi klienci są pewni, że mają jednego, sprawdzonego dostawcę gwarantującego elastyczności i wysoki poziom usług.

Klienci, którzy zaufali SGP Group Outsourcing Company wskazują na wiele korzyści wynikających z dotychczasowej współpracy. Jednomyślnie wskazują oni na redukcję kosztów związanych z jakością, produkcji oraz HR, co pozwala im skupiać się na realizacji strategicznych planów.
W skład Grupy SGP wchodzą spółki zajmujące się doradztwem personalnym i rekrutacją pracowników (Human&Hunter Sp. z o.o. www.human-hunter.pl),  szkoleniami i konsultingiem (SGP – Training & Consulting www.szkolenia-sgp.pl) oraz call centre (Contact Solution Sp. z o.o. www.contactsolutions.pl). Klientom i kooperantom daje to gwarancję szerokiego spektrum współpracy, nam z kolei pozwala realizować usługi na najwyższym poziomie.
Nasi Klienci i Partnerzy cenią nas za fachowość  i rzetelność, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.
Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.sgpgroup.eu