SGP z myślą o bezpieczeństwie jazdy

Firma SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o. będąca sponsorem generalnym nachodzącego AutoEventu 2016 ma zaszczyt zaprosić uczestników imprezy na szereg atrakcji związanych z bezpieczeństwem jazdy.

Infografika symulatory1

Symulator dachowania, symulator zderzenia czy symulator wybuchu poduszki powietrznej to tylko niektóre atrakcje, które podniosą poziom adrenaliny we krwi. Wybór atrakcji nie był przypadkowy. Jesteśmy firmą współpracującą z dostawcami i producentami komponentów, zespołów i części samochodowych. Nasze usługi polegają na wspieraniu przedsiębiorstw w zadaniach związanych z zapewnieniem najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów. Poprzez swoją pracę wpływamy na bezpieczeństwo przyszłych użytkowników samochodów. Tym razem zwrócimy uwagę na bezpieczeństwo w nieco innym aspekcie.

W symulatorze dachowania uczestnicy będą mogli odczuć jak zachowuje się ciało ludzkie w trakcie dachowania. Wisząc do góry nogami będzie można docenić rolę pasów bezpieczeństwa. Pokażemy, jak drobne przedmioty pozostawione w samochodzie stwarzają ogromne niebezpieczeństwo podczas jazdy i w trakcie wypadku.

Symulator zderzenia da możliwość przekonania się, jak czuje się kierowca w momencie zderzenia pojazdu. Dzięki temu niepozornemu urządzeniu łatwiej będzie nam wyobrazić sobie jakie konsekwencje może przynieść uderzenie w przeszkodę lub inny pojazd.

Poza tym zapraszamy na konkurs z niezwykłymi okularami, które umożliwią osobie trzeźwej widzenie świata oczami osoby z promilem alkoholu we krwi. Dzięki zabawie z alkogoglami będzie można przekonać się jakim zagrożeniem jest kierowca na gazie. Slalom między pachołkami będzie nie lada wyzwaniem dla uczestników AutoEventu. Nagroda dla najlepszych gwarantowana!

Do zobaczenia na stoisku SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o.