Na terenie po byłej Hucie Częstochowa powstaje nowa hala produkcyjno-magazynowa z powierzchnią biurową.

Realizację inwestycji przygotowuje Operator ARP Sp. z o.o. Będzie ona polegać na budowie hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni użytkowej ok. 2.000 m² z częścią socjalno-biurową o powierzchni użytkowej około 450 m², która będzie położona w Częstochowie przy ul. Kucelińskiej, z przeznaczeniem na dzierżawę/wynajem.

 Lokalizacja z potencjałem

Hala zlokalizowana będzie w południowo-wschodniej części miasta, w dzielnicy Kucelin, na terenie po byłej Hucie Częstochowa. Jest to obszar bardzo dobrze skomunikowany z trasą DK-1 poprzez Al. Pokoju oraz ul. Kucelińską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabudowania o charakterze biurowym, przemysłowym oraz usługowym.

Inwestycja kompleksowa

Budynek hali z częścią socjalno-biurową przeznaczony będzie na prowadzenie działalności produkcyjno-magazynowej lub usługowej. Przy wschodniej części jednokondygnacyjnej hali o konstrukcji stalowej usytuowany będzie dwukondygnacyjny segment mieszczący pomieszczenia biurowe, serwerownię, salę konferencyjną oraz zaplecze socjalne dla pracowników. Część socjalno-biurowa zostanie zrealizowana w technologii tradycyjnej. Inwestycja wyposażona będzie we wszelkie niezbędne instalacje wewnętrzne (elektroenergetyczne, c.o., wodno-kanalizacyjne, teleinformatyczne). Zakres prac obejmuje też budowę dróg wewnętrznych oraz miejsc parkingowych, także dla pojazdów typu TIR. Spółka Operator ARP zainteresowana jest nawiązaniem kontaktu z przyszłym najemcą. Więcej informacji znaleźć można na stronie

www.operatorarp.pl.