DEKRA wręczy nagrodę DEKRA Award 2017 podczas gali AutoEvent

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji prestiżowej nagrody branży motoryzacyjnej, DEKRA Award 2017, w kategorii: BEZPIECZEŃSTWO ŚRODOWISKA. Organizatorem konkursu jest Grupa DEKRA w Polsce. Laureaci nagrody zostaną ogłoszeni podczas uroczystej wieczornej gali AutoEvent, w dniu 21 czerwca br. w Rawie Mazowieckiej.

Globalna organizacja ekspercka DEKRA do udziału w konkursie zaprasza wszystkich producentów Przemysłu Motoryzacyjnego.
Udział w konkursie jest BEZPŁATNY.
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie kwestionariusza na stronie internetowej www.award.dekra.pl oraz odesłanie jego skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do 26 maja 2017 r.


– W DEKRA po raz kolejny postanowiliśmy docenić Przemysł Motoryzacyjny, a szczególnie firmy, które wyróżniają się na tle konkurencji nowoczesną technologią, kulturą i rozwiązaniami organizacyjnymi w obszarze dbałości o ekologię – mówi Prezes Zarządu DEKRA w Polsce, Roman Zadrożny.
Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nagrody przyznawane przez globalną organizację ekspercką DEKRA świadczą o wysokiej jakości działań prowadzonych przez laureatów.

Nagrody DEKRA Award DEKRA w Polsce wręczyła do tej pory w kategorii: „Innowacyjność” oraz „Bezpieczeństwo pracy” w przemyśle motoryzacyjnym. Laureatami edycji 2016 i 2015 zostały firmy: Poland Smelting Technologies „POLST” Sp. z o.o. oraz AC Spółka Akcyjna. Wyróżniono także firmy: APERAM Stainless Services & Solutions Poland Sp. z o.o.,   DENSO Thermal Systems Polska Sp. z o.o. oraz Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

DEKRA jest partnerem branżowym AutoEvent 2017.
Specjalnie dla uczestników konferencji ekspert DEKRA poprowadzi wyjątkowe warsztaty, dotyczące zmian wprowadzanych 1 stycznia br. przez nowy standard IATF 16949.

Więcej informacji na: www.dekra-certification.com.pl/dekra-award.html