HUB logistics Partnerem Branżowym

HUB Logistics została Partnerem Branżowym konferencji AutoEvent 2017

HUB logistics to dynamicznie rozwijająca się, innowacyjna firma świadcząca spersonalizowane usługi i rozwiązania dla logistyki wewnętrznej, które pozwalają kontrolować i zarządzać przepływem materiałów, informacji oraz kapitału klienta w sposób profesjonalny, elastyczny i różnorodny.

Od marca bieżącego roku połączyliśmy swoje siły z Logisys– firmą konsultingową zajmującą się projektowaniem i usprawnianiem logistyki przedsiębiorstw. Logisys jest liderem konsultingu logistycznego z powodzeniem realizując projekty w całej Europie Środkowej oraz Wschodniej.

Partnerstwo to stwarza nowe atrakcyjne możliwości współpracy. Naszym Klientom możemy zaoferować nie tylko kompleksowe koncepcje rozwiązań logistycznych, ale również ich realizację, utrzymanie i stałe doskonalenie, dzięki rozwijaniu nowych obszarów doradztwa i R&D. Oferowane przez nas usługi obejmują całą gamę procesów logistycznych, od momentu rozwoju produktu, poprzez jego kontrolę, jak i finansowanie utrzymania aktywów obrotowych. Wysoka jakość, wydajność i elastyczność oferowanych rozwiązań pozwalają HUB logistics zaproponować zupełnie nowe podejście dla łańcucha dostaw każdego klienta. Spersonalizowane usługi logistyki wewnętrznej począwszy od gospodarki magazynowej i rozwiązań kadrowych kończąc na różnorodnych rozwiązaniach z zakresu outsourcingu i zakupów, gwarantują płynność procesów wewnętrznych: produkcji, magazynowania i transportu. Przekształcamy sposób w jaki pracuje kapitał naszych klientów.

Nasi klienci pochodzą z różnych sektorów gospodarki, w tym z przemysłu samochodowego, handlu i administracji publicznej.  Naszą firmę tworzy ponad 650 osób pracujących w 25 biurach na terenie Finlandii, Niemiec, Estonii, Rosji oraz Polski, dzięki którym generowany jest roczny obrót w wysokości 40 mln euro.

Nasze usługi

Świadczone przez nas usługi koncentrują się wokół dwóch podstawowych obszarów: logistyki wewnętrznej oraz doradztwie w tym zakresie. Oferujemy elastyczne, spersonalizowane usługi dla logistyki wewnątrzzakładowej począwszy od audytu logistycznego, kończąc na rozwiązaniach outsourcingowych (dla procesów produkcyjnych, magazynowania i transportu wewnętrznego). Nasi klienci otrzymują wsparcie ekspertów zarządzania jakością oraz analityków, którzy pomagają poprawić efektywność i wydajność obsługiwanego przedsiębiorstwa. Analiza i doradzwo mogą być prowadzone dla całości procesów wewnętrznych, jak i fragmentarycznie (zakupy, produkcja, magazynowanie, pakowanie).

Główne strefy naszej działalności to:

  • Logistyka zaopatrzeniowa
  • Logistyka produkcji
  • Logistyka wewnętrzna
  • Obsługa centrów logistycznych
  • Outsourcing
  • Rozwiązania kadrowe
  • Zarządzanie informacją
  • Konsulting logistyczny

Początki HUB logistics

Historia HUB logistics zaczyna się w 1992 roku w czasie, gdy w Finlandii zaczynały funkcjonować pierwsze systemy dotyczące jakości. Obecny Prezes Zarządu, Aarno Törmälä, założył firmę z nadzieją na szerzenie wiedzy, edukację i konsultacje w zakresie systemów jakości dla usług logistycznych. Świadczenie usług związanych z logistyką kontraktową zostało rozpoczęte wraz z wyjściem Finlandii z recesji. Rozwój systemów jakości odwołujących się do poszczególnych procesów wewnątrz przedsiębiorstw spowodował nowe postrzeganie poziomu usług logistycznych w Finlandii.

Idealne wpasowanie się w powstałą koncepcję, w której usługodawca oferuje holistyczne rozwiązanie, jakim jest jedno centrum logistyczne zapewniające przepływ materiału, informacji i kapitału, zaowocowało nazwą HUB logistics oficjalnie zatwierdzoną w 1997 roku.

Ze względu na rozwijające się potrzeby klientów od 2000 roku HUB logistics zaczęło świadczyć usługi dla coraz bardziej zróżnicowanych sektorów gospodarki: spedycji, handlu i przemysłu. Ich dynamiczny rozwój spowodował rosnące zapotrzebowanie na outsourcing w zakresie logistyki wewnątrzzakładowej. Dzięki sukcesywnemu spełnianiu potrzeb klientów HUB logistics stało się marką gwarantującą jak najlepsze praktyki i wysoki poziom świadczonych usług, tak bardzo cenione w Finlandii.

Wyróżnienia

Ciągłe doskonalenie to jedna z naszych kluczowych wartości. Rozwijając się w zakresie obsługi logistycznej, optymalizacji łańcucha dystrybucyjnego i gospodarki magazynowej, jak rownież gospodarki odpadami, HUB działa w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, zaś najlepsze praktyki są zapisywane i wdrażane na wszystkich poziomach organizacji. Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001 i System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001, których celem jest utrzymanie  jakości systemów biznesowych oraz środowiskowych.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu naszej pracy są prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznane nam przez renomowane Instytucje w Finlandii w ramach wymagających rankingów i konkursów. Poświadczają one najwyższą jakość naszych usług, zarówno w ujęciu stabilności finansowej przedsiębiorstwa, jak również efektywności operacyjnej.

Zapraszamy do kontaktu!

Strona WWW: http://www.hublogistics.pl, www.logisys.pl

Kontakt mailowy: info.poland@hublogistics.pl

Osoby kontaktowe:

Paweł Rydz, Business Development
+48 516 086 683
pawel.rydz@hublogistics.pl 
Barbara Radziwiłko, Communications and Marketing Coordinator
+48 531 150 690
barbara.radziwilko@hublogistics.pl