Geo Globe Polska zostaje Sponsorem Bankietu

Sponsorem bankietu podczas tegorocznej konferencji AutoEvent została firma Geo Globe Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Geo Globe Polska jest  jednym z liderów na rynku międzynarodowym w użyciu technologii termoformowania próżniowego. Technologia ta polega na odpowiednim podgrzaniu płyty z tworzywa do momentu uzyskania stanu plastyczności, a następnie wytworzeniu podciśnienia między w/w płytą a formą. Do produkcji wykorzystujemy między innymi płyty z ABS, PE, PS, PP, PMMA, PC.

Technologia termoformowania stosowana przez Geo Globe Polska umożliwia produkcję detali o wysokiej jakości i powtarzalnym kształcie. Z tego względu chętnie stosowana jest tam, gdzie estetyka oraz trwałość elementów ma pierwszorzędne znaczenie. Przykładem takich zastosowań są detale produkowane do różnorodnych pojazdów takie jak kompletne karoserie, ich elementy, jak również wewnętrzne wyposażenie. Nasza technologia ma również zastosowanie w produkcji dedykowanych opakowań, pojemników i przekładek transportowych, używanych przez firmy z branży motoryzacyjnej. Służą one optymalizacji systemów logistycznych.

Naszych klientów obsługujemy kompleksowo począwszy od wykonania projektu, przez wykonanie narzędzi oraz prototypu, a skończywszy na finalnym wyrobie gotowym.

To, co sprawia, że Geo Globe Polska wyróżnia się na tle konkurentów, to jakość i szeroki zakres świadczonych usług. Mamy największą dbałością o każdy szczegół, na każdym etapie pracy.

Geo Globe Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.
ul. Dzieńdziela 30,
43-190 Mikołów, Polska
tel.: 48 032 226 07 96
fax: 48 032 226 05 05
www.geoglobe.pl
sekretariat@geoglobe.pl